0500588000-08-R8
Číslo produktu DigiKey
0500588000-08-R8-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
0500588000-08-R8
Popis
8" PRE-CRIMP 1852 RED
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Červená 28AWG Přívod propojky Zásuvka ke kabelu (kulatému) Cín 8,00" (203,20mm)
Kontaktové zakončení
Zásuvka ke kabelu (kulatému)
Délka
8,00" (203,20mm)
Alternativní barva
8" PRE-CRIMP 1852 BLACK
Skladem: 0
8" PRE-CRIMP 1852 BLUE
Skladem: 0
8" PRE-CRIMP 1852 BROWN
8" PRE-CRIMP 1852 GREEN
8" PRE-CRIMP 1852 ORANGE
Alternativní délka
2" PRE-CRIMP 1852 RED
Skladem: 139
3" PRE-CRIMP 1852 RED
Skladem: 219
4" PRE-CRIMP 1852 RED
5" PRE-CRIMP 1852 RED
6" PRE-CRIMP 1852 RED