0500588000-05-R8
Číslo produktu DigiKey
0500588000-05-R8-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
0500588000-05-R8
Popis
5" PRE-CRIMP 1852 RED
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Červená 28AWG Přívod propojky Zásuvka ke kabelu (kulatému) Cín 5,00" (127,00mm)
Kategorie
Velikost vodiče
28AWG
Výrobce
Molex
Povrch kontaktu
Cín
Řada
Barva
Červená
Balení
Hromadné balení
Tloušťka povrchu kontaktu
35,4µin (0,90µm)
Stav součásti
Aktivní
Počet řad
1
Kontaktové zakončení
Zásuvka ke kabelu (kulatému)
Počet vodičů
1
Délka
5,00" (127,00mm)
Základní číslo produktu
Klasifikace ochrany životního prostředí a exportu
Dotazy a odpovědi k produktům
Další zdroje
Položka s přidanou hodnotou
Hromadné balení
Množství Jednotková cena Celk. cena
Standardní balení výrobce
Alternativní barva
5" PRE-CRIMP 1852 BLACK
Skladem: 0
5" PRE-CRIMP 1852 BLUE
Skladem: 0
5" PRE-CRIMP 1852 BROWN
5" PRE-CRIMP 1852 GREEN
5" PRE-CRIMP 1852 ORANGE
Alternativní délka
2" PRE-CRIMP 1852 RED
Skladem: 139
3" PRE-CRIMP 1852 RED
Skladem: 219
4" PRE-CRIMP 1852 RED
6" PRE-CRIMP 1852 RED
Skladem: 460
8" PRE-CRIMP 1852 RED