0500588000-08-R8-D
Číslo produktu DigiKey
0500588000-08-R8-D-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
0500588000-08-R8-D
Popis
8" PRE-CRIMP 1852 RED
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Červená 28AWG Přívod propojky Zásuvka/zásuvka Cín 8,00" (203,20mm)
Kontaktové zakončení
Zásuvka/zásuvka
Délka
8,00" (203,20mm)
Další zdroje
Skladem: 270
Kontrola dalších příchozích skladových zásob
Alternativní barva
8" PRE-CRIMP 1852 BLACK
Skladem: 550
8" PRE-CRIMP 1852 BLUE
Skladem: 0
8" PRE-CRIMP 1852 BROWN
Skladem: 0
8" PRE-CRIMP 1852 GREEN
8" PRE-CRIMP 1852 ORANGE
Alternativní délka
2" PRE-CRIMP 1852 RED
3" PRE-CRIMP 1852 RED
Skladem: 387
4" PRE-CRIMP 1852 RED
5" PRE-CRIMP 1852 RED
6" PRE-CRIMP 1852 RED