0500588000-05-R8-D
Číslo produktu DigiKey
0500588000-05-R8-D-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
0500588000-05-R8-D
Popis
5" PRE-CRIMP 1852 RED
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Červená 28AWG Přívod propojky Zásuvka/zásuvka Cín 5,00" (127,00mm)
Kontaktové zakončení
Zásuvka/zásuvka
Délka
5,00" (127,00mm)
Alternativní barva
5" PRE-CRIMP 1852 BLACK
Skladem: 0
5" PRE-CRIMP 1852 BLUE
Skladem: 0
5" PRE-CRIMP 1852 BROWN
5" PRE-CRIMP 1852 GREEN
5" PRE-CRIMP 1852 ORANGE
Alternativní délka
2" PRE-CRIMP 1852 RED
3" PRE-CRIMP 1852 RED
Skladem: 387
4" PRE-CRIMP 1852 RED
6" PRE-CRIMP 1852 RED
Skladem: 250
8" PRE-CRIMP 1852 RED