0460121141-10-G0-D
Číslo produktu DigiKey
0460121141-10-G0-D-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
0460121141-10-G0-D
Popis
10" PRE-CRIMP A2040 GREEN
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zelená 20AWG Přívod propojky Kolík na kolík Cín 10,0" (254,0mm)
Barva
Zelená
Délka
10,0" (254,0mm)
Alternativní barva
10" PRE-CRIMP A2040 BLACK
Skladem: 0
10" PRE-CRIMP A2040 BLUE
Skladem: 0
10" PRE-CRIMP A2040 BROWN
10" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
10" PRE-CRIMP A2040 RED
Alternativní délka
2" PRE-CRIMP A2040 GREEN
3" PRE-CRIMP A2040 GREEN
4" PRE-CRIMP A2040 GREEN
5" PRE-CRIMP A2040 GREEN
6" PRE-CRIMP A2040 GREEN