0460121141-10-A0-D
Číslo produktu DigiKey
0460121141-10-A0-D-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
0460121141-10-A0-D
Popis
10" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Oranžová 20AWG Přívod propojky Kolík na kolík Cín 10,0" (254,0mm)
Kategorie
Velikost vodiče
20AWG
Výrobce
Molex
Povrch kontaktu
Cín
Řada
Barva
Oranžová
Balení
Hromadné balení
Tloušťka povrchu kontaktu
100,0µin (2,54µm)
Stav součásti
Aktivní
Počet řad
1
Kontaktové zakončení
Kolík na kolík
Počet vodičů
1
Délka
10,0" (254,0mm)
Základní číslo produktu
Klasifikace ochrany životního prostředí a exportu
Dotazy a odpovědi k produktům
Další zdroje
Položka s přidanou hodnotou
Hromadné balení
Množství Jednotková cena Celk. cena
Standardní balení výrobce
Alternativní barva
10" PRE-CRIMP A2040 BLACK
Skladem: 0
10" PRE-CRIMP A2040 BLUE
Skladem: 0
10" PRE-CRIMP A2040 BROWN
10" PRE-CRIMP A2040 GREEN
10" PRE-CRIMP A2040 RED
Alternativní délka
2" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
3" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
4" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
5" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
6" PRE-CRIMP A2040 ORANGE