0039000219-12-R9
Číslo produktu DigiKey
0039000219-12-R9-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
0039000219-12-R9
Popis
12" PRE-CRIMP A2064 RED
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Červená 18AWG Přívod propojky Kolík na kabel (kruhový) Zlatá 12,0" (304,8mm)
Kategorie
Velikost vodiče
18AWG
Výrobce
Molex
Povrch kontaktu
Zlatá
Řada
Barva
Červená
Balení
Hromadné balení
Tloušťka povrchu kontaktu
30,0µin (0,76µm)
Stav součásti
Aktivní
Počet řad
1
Kontaktové zakončení
Kolík na kabel (kruhový)
Počet vodičů
1
Délka
12,0" (304,8mm)
Základní číslo produktu
Klasifikace ochrany životního prostředí a exportu
Dotazy a odpovědi k produktům
Další zdroje
Položka s přidanou hodnotou
Hromadné balení
Množství Jednotková cena Celk. cena
Standardní balení výrobce
Alternativní barva
12" PRE-CRIMP A2064 BLACK
Skladem: 0
12" PRE-CRIMP A2064 BLUE
Skladem: 0
12" PRE-CRIMP A2064 BROWN
12" PRE-CRIMP A2064 GREEN
12" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
Alternativní délka
2" PRE-CRIMP A2064 RED
3" PRE-CRIMP A2064 RED
4" PRE-CRIMP A2064 RED
5" PRE-CRIMP A2064 RED
6" PRE-CRIMP A2064 RED