0039000219-12-L9
Číslo produktu DigiKey
0039000219-12-L9-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
0039000219-12-L9
Popis
12" PRE-CRIMP A2064 BLUE
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modrá 18AWG Přívod propojky Kolík na kabel (kruhový) Zlatá 12,0" (304,8mm)
Kategorie
Velikost vodiče
18AWG
Barva
Modrá
Délka
12,0" (304,8mm)
Alternativní barva
12" PRE-CRIMP A2064 BLACK
Skladem: 0
12" PRE-CRIMP A2064 BROWN
Skladem: 0
12" PRE-CRIMP A2064 GREEN
12" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
12" PRE-CRIMP A2064 RED
Alternativní délka
2" PRE-CRIMP A2064 BLUE
3" PRE-CRIMP A2064 BLUE
4" PRE-CRIMP A2064 BLUE
5" PRE-CRIMP A2064 BLUE
6" PRE-CRIMP A2064 BLUE