0039000038-10-R9-D
Číslo produktu DigiKey
0039000038-10-R9-D-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
0039000038-10-R9-D
Popis
10" PRE-CRIMP A2064 RED
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Červená 18AWG Přívod propojky Zásuvka/zásuvka Cín 10,0" (254,0mm)
Kategorie
Velikost vodiče
18AWG
Povrch kontaktu
Cín
Řada
Barva
Červená
Kontaktové zakončení
Zásuvka/zásuvka
Základní číslo produktu
Délka
10,0" (254,0mm)
Další zdroje
Skladem: 1
Kontrola dalších příchozích skladových zásob
Alternativní barva
10" PRE-CRIMP A2064 BLACK
Skladem: 490
10" PRE-CRIMP A2064 BLUE
Skladem: 0
10" PRE-CRIMP A2064 BROWN
Skladem: 0
10" PRE-CRIMP A2064 GREEN
10" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
Alternativní délka
2" PRE-CRIMP A2064 RED
3" PRE-CRIMP A2064 RED
4" PRE-CRIMP A2064 RED
5" PRE-CRIMP A2064 RED
6" PRE-CRIMP A2064 RED