0039000038-10-B9-D
Číslo produktu DigiKey
0039000038-10-B9-D-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
0039000038-10-B9-D
Popis
10" PRE-CRIMP A2064 BLACK
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Černá 18AWG Přívod propojky Zásuvka/zásuvka Cín 10,0" (254,0mm)
Kategorie
Velikost vodiče
18AWG
Výrobce
Molex
Povrch kontaktu
Cín
Řada
Barva
Černá
Balení
Hromadné balení
Počet řad
1
Stav součásti
Aktivní
Počet vodičů
1
Kontaktové zakončení
Zásuvka/zásuvka
Základní číslo produktu
Délka
10,0" (254,0mm)
Klasifikace ochrany životního prostředí a exportu
Dotazy a odpovědi k produktům
Další zdroje
Skladem: 490
Kontrola dalších příchozích skladových zásob
Položka s přidanou hodnotou
Hromadné balení
Množství Jednotková cena Celk. cena
Standardní balení výrobce
Alternativní barva
10" PRE-CRIMP A2064 BLUE
Skladem: 0
10" PRE-CRIMP A2064 BROWN
Skladem: 0
10" PRE-CRIMP A2064 GREEN
10" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
10" PRE-CRIMP A2064 RED
Skladem: 1
Alternativní délka
2" PRE-CRIMP A2064 BLACK
3" PRE-CRIMP A2064 BLACK
4" PRE-CRIMP A2064 BLACK
5" PRE-CRIMP A2064 BLACK
6" PRE-CRIMP A2064 BLACK