0008500113-12-R2-D
Číslo produktu DigiKey
0008500113-12-R2-D-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
0008500113-12-R2-D
Popis
12" PRE-CRIMP A2016 RED
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Červená 22AWG Přívod propojky Zásuvka/zásuvka Cín 12,0" (304,8mm)
Barva
Červená
Kontaktové zakončení
Zásuvka/zásuvka
Délka
12,0" (304,8mm)
Další zdroje
Skladem: 63
Alternativní barva
12" PRE-CRIMP A2016 BLACK
Skladem: 261
12" PRE-CRIMP A2016 BLUE
Skladem: 60
12" PRE-CRIMP A2016 BROWN
Skladem: 0
12" PRE-CRIMP A2016 GREEN
Skladem: 0
12" PRE-CRIMP A2016 ORANGE
Alternativní délka
2" PRE-CRIMP A2016 RED
3" PRE-CRIMP A2016 RED
4" PRE-CRIMP A2016 RED
5" PRE-CRIMP A2016 RED
6" PRE-CRIMP A2016 RED