0008500113-05-R2-D
Číslo produktu DigiKey
0008500113-05-R2-D-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
0008500113-05-R2-D
Popis
5" PRE-CRIMP A2016 RED
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Červená 22AWG Přívod propojky Zásuvka/zásuvka Cín 5,00" (127,00mm)
Barva
Červená
Kontaktové zakončení
Zásuvka/zásuvka
Délka
5,00" (127,00mm)
Alternativní barva
5" PRE-CRIMP A2016 BLACK
Skladem: 0
5" PRE-CRIMP A2016 BLUE
Skladem: 0
5" PRE-CRIMP A2016 BROWN
5" PRE-CRIMP A2016 GREEN
5" PRE-CRIMP A2016 ORANGE
Alternativní délka
2" PRE-CRIMP A2016 RED
3" PRE-CRIMP A2016 RED
4" PRE-CRIMP A2016 RED
6" PRE-CRIMP A2016 RED
8" PRE-CRIMP A2016 RED