0002061101-10-L9
Číslo produktu DigiKey
0002061101-10-L9-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
0002061101-10-L9
Popis
10" PRE-CRIMP A2103 BLUE
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modrá 18AWG Přívod propojky Zásuvka ke kabelu (kulatému) Cín 10,0" (254,0mm)
Kategorie
Velikost vodiče
18AWG
Barva
Modrá
Kontaktové zakončení
Zásuvka ke kabelu (kulatému)
Délka
10,0" (254,0mm)
Alternativní barva
10" PRE-CRIMP A2103 BLACK
Skladem: 0
10" PRE-CRIMP A2103 BROWN
Skladem: 0
10" PRE-CRIMP A2103 GREEN
10" PRE-CRIMP A2103 ORANGE
10" PRE-CRIMP A2103 RED
Alternativní délka
2" PRE-CRIMP A2103 BLUE
3" PRE-CRIMP A2103 BLUE
4" PRE-CRIMP A2103 BLUE
5" PRE-CRIMP A2103 BLUE
11" PRE-CRIMP A2103 BLUE