0002061101-10-A9
Číslo produktu DigiKey
0002061101-10-A9-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
0002061101-10-A9
Popis
10" PRE-CRIMP A2103 ORANGE
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Oranžová 18AWG Přívod propojky Zásuvka ke kabelu (kulatému) Cín 10,0" (254,0mm)
Kategorie
Velikost vodiče
18AWG
Výrobce
Molex
Povrch kontaktu
Cín
Řada
Barva
Oranžová
Balení
Hromadné balení
Tloušťka povrchu kontaktu
20,0µin (0,51µm)
Stav součásti
Aktivní
Počet řad
1
Kontaktové zakončení
Zásuvka ke kabelu (kulatému)
Počet vodičů
1
Délka
10,0" (254,0mm)
Základní číslo produktu
Klasifikace ochrany životního prostředí a exportu
Dotazy a odpovědi k produktům
Další zdroje
Položka s přidanou hodnotou
Hromadné balení
Množství Jednotková cena Celk. cena
Standardní balení výrobce
Alternativní barva
10" PRE-CRIMP A2103 BLACK
Skladem: 0
10" PRE-CRIMP A2103 BLUE
Skladem: 0
10" PRE-CRIMP A2103 BROWN
10" PRE-CRIMP A2103 GREEN
10" PRE-CRIMP A2103 RED
Alternativní délka
2" PRE-CRIMP A2103 ORANGE
3" PRE-CRIMP A2103 ORANGE
4" PRE-CRIMP A2103 ORANGE
5" PRE-CRIMP A2103 ORANGE
11" PRE-CRIMP A2103 ORANGE