DF18CC1-10.000MHZ-T
Číslo produktu DigiKey
2775-DF18CC1-10.000MHZ-TCT-ND - Řezaná páska (CT)
2775-DF18CC1-10.000MHZ-TDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DF18CC1-10.000MHZ-T
Popis
CRYSTAL 10.0000MHZ 18PF SMD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 MHz ±15ppm Krystal 18pF 50 Ohms HC-49/US
Kategorie
Zátěžná kapacita
18pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
50 Ohms
Řada
Provozní režim
Základní
Balení
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Krystal Mhz
Pouzdro
Kmitočet
10 MHz
Dodávaná velikost pouzdra
HC-49/US
Kmitočtová stabilita
±30ppm
Velikost / rozměry
0,461" D x 0,197" Š (11,70mm x 5,00mm)
Kmitočtová tolerance
±15ppm
Výška při usazení (max)
0,177" (4,50mm)