E1SJA18-10.000M TR
Číslo produktu DigiKey
2773-E1SJA18-10.000MTR-ND - Páska a cívka (TR)
2773-E1SJA18-10.000MCT-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
E1SJA18-10.000M TR
Popis
CRYSTAL 10.0000MHZ 18PF SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 MHz ±15ppm Krystal 18pF 70 Ohms HC-49/US
Kategorie
Zátěžná kapacita
18pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
70 Ohms
Řada
Provozní režim
Základní
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Krystal Mhz
Pouzdro
Kmitočet
10 MHz
Dodávaná velikost pouzdra
HC-49/UP
Kmitočtová stabilita
±30ppm
Velikost / rozměry
0,457" D x 0,191" Š (11,60mm x 4,85mm)
Kmitočtová tolerance
±15ppm
Výška při usazení (max)
0,126" (3,20mm)