ZX10R-14-S+
Číslo produktu DigiKey
3157-ZX10R-14-S+-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ZX10R-14-S+
Popis
PWR SPLTR, DC - 10000 MHZ, 50
Podrobný popis
RF dělič výkonu 0 Hz ~ 10 GHz Izolace (typ.) 6dB, 6° nesymetrie (max.) Modul
Kategorie
Kmitočet
0 Hz ~ 10 GHz
Technické údaje
Izolace (typ.) 6dB, 6° nesymetrie (max.)
Velikost / rozměry
0,900" D x 0,740" Š x 0,570" V (22,86mm x 18,80mm x 14,48mm)