ZX10-2-12-S+
Číslo produktu DigiKey
3157-ZX10-2-12-S+-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ZX10-2-12-S+
Popis
PWR SPLTR CMBD / SMA / ROHS
Standardní dodací lhůta výrobce
30 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
RF dělič výkonu 2 MHz ~ 1.2 GHz Izolace (min.) 18dB, 3° nesymetrie (max.) Modul, SMA konektory
Kategorie
Kmitočet
2 MHz ~ 1.2 GHz
Výrobce
Mini-Circuits
Technické údaje
Izolace (min.) 18dB, 3° nesymetrie (max.)
Balení
Nosič
Velikost / rozměry
0,900" D x 0,740" Š x 0,570" V (22,86mm x 18,80mm x 14,48mm)