ZX10-2-98-S+
Číslo produktu DigiKey
3157-ZX10-2-98-S+-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ZX10-2-98-S+
Popis
PWR SPLTR CMBD / SMA / ROHS
Podrobný popis
RF dělič výkonu 4.75 GHz ~ 9.8 GHz Izolace (min.) 9dB, 10° nesymetrie (max.) Modul, SMA konektory
Kategorie
Kmitočet
4.75 GHz ~ 9.8 GHz
Technické údaje
Izolace (min.) 9dB, 10° nesymetrie (max.)
Velikost / rozměry
0,900" D x 0,740" Š x 0,570" V (22,86mm x 18,80mm x 14,48mm)