SYPS-3-12W+
Číslo produktu DigiKey
3157-SYPS-3-12W+TR-ND - Páska a cívka (TR)
3157-SYPS-3-12W+CT-ND - Řezaná páska (CT)
3157-SYPS-3-12W+DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SYPS-3-12W+
Popis
3 WAYS CW PWR SPLTR, 20-1200 MHZ
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
RF dělič výkonu 20 MHz ~ 1.2 GHz Izolace (min.) 16dB, 6° nesymetrie (max.) 8-SMD, Bez přívodů
Kategorie
Kmitočet
20 MHz ~ 1.2 GHz
Výrobce
Mini-Circuits
Technické údaje
Izolace (min.) 16dB, 6° nesymetrie (max.)
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Velikost / rozměry
0,500" D x 0,380" Š x 0,250" V (12,70mm x 9,65mm x 6,35mm)