BSF-C88108+
Číslo produktu DigiKey
3157-BSF-C88108+-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BSF-C88108+
Popis
LUMPED LC BSF, 88 - 108 MHZ
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
98MHz střed Kmitočet Pásmový doraz RF filtr (radiový kmitočet) 20MHz Šířka pásma 5dB Modul 14-SMD
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
BSF-C88108+ Modely
Kategorie
Typ filtru
Pásmový doraz
Výrobce
Mini-Circuits
Vložené ztráty
5dB
Balení
Pásek
Způsob montáže
Montáž na povrch
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
Modul 14-SMD
Kmitočet
98MHz střed
Velikost / rozměry
0,870" D x 0,800" Š (22,10mm x 20,32mm)
Šířka pásma
20MHz
Výška (max)
0,250" (6,35mm)