LFCV-1852+
Číslo produktu DigiKey
3157-LFCV-1852+TR-ND - Páska a cívka (TR)
3157-LFCV-1852+CT-ND - Řezaná páska (CT)
3157-LFCV-1852+DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LFCV-1852+
Popis
LTCC SMT LPF, DC - 18.5 GHZ, 50
Podrobný popis
20,25GHz (mezní kmitočet) Kmitočet Dolní propust RF filtr (radiový kmitočet) 18,5GHz Šířka pásma 1,9dB 1210 (3225 metrický), 3 PC podložek
Vložené ztráty
1,9dB
Pouzdro
1210 (3225 metrický), 3 PC podložek
Kmitočet
20,25GHz (mezní kmitočet)
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,098" Š (3,20mm x 2,50mm)
Šířka pásma
18,5GHz
Výška (max)
0,034" (0,87mm)