BFHKI-1572+ | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | BFHKI-1572+ |
Popis | LTCC BPF, 13.9 - 17.5 GHZ, 50 |
Standardní dodací lhůta výrobce | 16 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 15.7GHz Center Kmitočet Pásmová propust RF filtr (radiový kmitočet) 3,6GHz Šířka pásma 4dB 3-SMD, Bez přívodů |
Katalogový list | Katalogový list |
Kategorie | Typ filtru Pásmová propust |
Výrobce Mini-Circuits | Vložené ztráty 4dB |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Způsob montáže Montáž na povrch |
Stav součásti Aktivní | Pouzdro 3-SMD, Bez přívodů |
Kmitočet 15.7GHz Center | Velikost / rozměry 0.195" L x 0.144" W (4.95mm x 3.65mm) |
Šířka pásma 3,6GHz | Výška (max) 0,077" (1,96mm) |