LFCN-5000+
Číslo produktu DigiKey
3157-LFCN-5000+TR-ND - Páska a cívka (TR)
3157-LFCN-5000+CT-ND - Řezaná páska (CT)
3157-LFCN-5000+DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LFCN-5000+
Popis
CER FILTER 5.58GHZ LOW PASS
Podrobný popis
5,58GHz Dolní propust Keramický filtr 50Ohm 4-SMD, Bez přívodů
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
LFCN-5000+ Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Vložené ztráty
1dB
Pouzdro
4-SMD, Bez přívodů
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)
Kmitočet
5,58GHz
Výška (max)
0,037" (0,94mm)
Impedance
50Ohm