HFCN-5500+
Číslo produktu DigiKey
3157-HFCN-5500+TR-ND - Páska a cívka (TR)
3157-HFCN-5500+CT-ND - Řezaná páska (CT)
3157-HFCN-5500+DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HFCN-5500+
Popis
CER FILTER 8.75GHZ HIGH PASS
Podrobný popis
8,75GHz střed Horní propust Keramický filtr 5.5 GHz 50Ohm 6-SMD, Bez přívodů
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
HFCN-5500+ Modely
Kategorie
Šířka pásma
5.5 GHz
Pouzdro
6-SMD, Bez přívodů
Kmitočet
8,75GHz střed
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)
Impedance
50Ohm
Výška (max)
0,042" (1,07mm)