LFCG-1900+
Číslo produktu DigiKey
3157-LFCG-1900+TR-ND - Páska a cívka (TR)
3157-LFCG-1900+CT-ND - Řezaná páska (CT)
3157-LFCG-1900+DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LFCG-1900+
Popis
LTCC LPF, DC - 1900 MHZ, 50
Podrobný popis
2.3GHz (mezní kmitočet) Kmitočet Dolní propust RF filtr (radiový kmitočet) 1,9GHz Šířka pásma 1,8dB 0805 (2012 metrický), 8 PC podložek
Vložené ztráty
1,8dB
Pouzdro
0805 (2012 metrický), 8 PC podložek
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Kmitočet
2.3GHz (mezní kmitočet)
Výška (max)
0,042" (1,08mm)
Šířka pásma
1,9GHz