HFCW-9500+
Číslo produktu DigiKey
3157-HFCW-9500+TR-ND - Páska a cívka (TR)
3157-HFCW-9500+CT-ND - Řezaná páska (CT)
3157-HFCW-9500+DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HFCW-9500+
Popis
CER FILTER 9.65GHZ HIGH PASS
Podrobný popis
9.65GHz (mezní kmitočet) Horní propust Keramický filtr 9.5 GHz 50Ohm 0603 (1608 metrický), 6 PC podložek
Kategorie
Vložené ztráty
1,6dB
Pouzdro
0603 (1608 metrický), 6 PC podložek
Kmitočet
9.65GHz (mezní kmitočet)
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Impedance
50Ohm
Výška (max)
0,024" (0,61mm)
Šířka pásma
9.5 GHz