HFCW-7500+
Číslo produktu DigiKey
3157-HFCW-7500+TR-ND - Páska a cívka (TR)
3157-HFCW-7500+CT-ND - Řezaná páska (CT)
3157-HFCW-7500+DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HFCW-7500+
Popis
CER FILTER 7.6GHZ HIGH PASS
Podrobný popis
7.6GHz (mezní kmitočet) Horní propust Keramický filtr 12.8 GHz 50Ohm 0603 (1608 metrický), 6 PC podložek
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
HFCW-7500+ Modely
Kategorie
Vložené ztráty
1,5dB
Pouzdro
0603 (1608 metrický), 6 PC podložek
Kmitočet
7.6GHz (mezní kmitočet)
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Impedance
50Ohm
Výška (max)
0,024" (0,61mm)
Šířka pásma
12.8 GHz