HFCN-1320+
Číslo produktu DigiKey
3157-HFCN-1320+TR-ND - Páska a cívka (TR)
3157-HFCN-1320+CT-ND - Řezaná páska (CT)
3157-HFCN-1320+DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HFCN-1320+
Popis
CER FILTER 3.2GHZ HIGH PASS
Podrobný popis
3,2GHz střed Horní propust Keramický filtr 3.6 GHz 50Ohm 4-SMD, Bez přívodů
Kategorie
Šířka pásma
3.6 GHz
Výrobce
Mini-Circuits
Typ filtru
Horní propust
Pouzdro
4-SMD, Bez přívodů
Kmitočet
3,2GHz střed
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)
Impedance
50Ohm
Výška (max)
0,037" (0,94mm)