LFCN-1500+
Číslo produktu DigiKey
3157-LFCN-1500+TR-ND - Páska a cívka (TR)
3157-LFCN-1500+CT-ND - Řezaná páska (CT)
3157-LFCN-1500+DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LFCN-1500+
Popis
CER FILTER 1.825GHZ LOW PASS
Podrobný popis
1,825GHz Dolní propust Keramický filtr 50Ohm 4-SMD, Bez přívodů
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
LFCN-1500+ Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Vložené ztráty
1dB
Pouzdro
4-SMD, Bez přívodů
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)
Kmitočet
1,825GHz
Výška (max)
0,037" (0,94mm)
Impedance
50Ohm