FL086-12SM+
Číslo produktu DigiKey
3157-FL086-12SM+-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FL086-12SM+
Popis
FLEXIBLE INTERCONNECT, 18.0 GHZ
Podrobný popis
Sestava koaxiálního kabelu SMA na SMA Ručně tvarovatelný 0,086 12,00" (304,80mm)
Kategorie
2. konektor
Zástrčka SMA
Délka
12,00" (304,80mm)
Typ kabelu
Ručně tvarovatelný 0,086
Provedení
SMA na SMA
Celková impedance
50 Ohms
1. konektor
Zástrčka SMA
Kmitočet - max
18 GHz
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C