FL086-12KM+
Číslo produktu DigiKey
3157-FL086-12KM+-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FL086-12KM+
Popis
COAX CBL 2.92MM TO 2.92MM 12"
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Sestava koaxiálního kabelu 2,92mm až 2,92mm Ohebný kabel 0,086" 12,00" (304,80mm)
Kategorie
Pohlaví 2. kontaktu
Samec
Výrobce
Mini-Circuits
Typ montáže 2. konektoru
Pro volné zavěšení (inline)
Řada
Délka
12,00" (304,80mm)
Balení
Sáček
Typ kabelu
Ohebný kabel 0,086"
Stav součásti
Aktivní
Celková impedance
50 Ohms
Provedení
2,92mm až 2,92mm
Kmitočet - max
40 GHz
1. konektor
2,92mm zástrčka
Barva
Modrá
Pohlaví 1. kontaktu
Samec
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Typ montáže 1. konektoru
Pro volné zavěšení (inline)
Základní číslo produktu
2. konektor
2,92mm zástrčka