VXM7-9013-25M0000000
Číslo produktu DigiKey
150-VXM7-9013-25M0000000TR-ND - Páska a cívka (TR)
150-VXM7-9013-25M0000000CT-ND - Řezaná páska (CT)
150-VXM7-9013-25M0000000DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VXM7-9013-25M0000000
Popis
CRYSTAL 25.0000MHZ SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
25 MHz ±30ppm Krystal 50 Ohms 4-SMD, Bez přívodů
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
VXM7-9013-25M0000000 Modely
Kategorie
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
50 Ohms
Mfr
Provozní režim
Základní
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Montáž na povrch
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
Typ
Krystal Mhz
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,098" Š (3,20mm x 2,50mm)
Kmitočet
25 MHz
Výška při usazení (max)
0,031" (0,80mm)
Kmitočtová tolerance
±30ppm