VN0300L-G
Číslo produktu DigiKey
VN0300L-G-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VN0300L-G
Popis
MOSFET N-CH 30V 640MA TO92-3
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 30 V 640mA (Tj) 1W (Tc) Průchozí otvor TO-92-3
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
VN0300L-G Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
2,5V při 1mA
Mfr
Vgs (max)
±30V
Balení
Sáček
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
190 pF @ 20 V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
1W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
30 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-92-3
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
5V, 10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
1,2Ohm při 1A, 10V