TC1262-3.3VDB
Číslo produktu DigiKey
TC1262-3.3VDB-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TC1262-3.3VDB
Popis
IC REG LIN 3.3V 500MA SOT-223-3
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 500mA SOT-223-3
Modely EDA/CAD
TC1262-3.3VDB Modely
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
Klidový proud (Iq)
130 µA
Balení
Trubice
PSRR
64dB (1kHz)
Stav součásti
Aktivní
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí
Výstupní konfigurace
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Typ výstupu
Způsob montáže
Montáž na povrch
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Pouzdro
TO-261-4, TO-261AA
Napětí - vstup (max)
6V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-223-3
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Základní číslo produktu
Pokles napětí (max)
0,65V při 500mA