PIC32MX795F512H-80I/MR
Číslo produktu DigiKey
PIC32MX795F512H-80I/MR-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC32MX795F512H-80I/MR
Popis
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64VQFN
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
MIPS32® M4K™ PIC® 32MX IO mikrokontroléru 32 bitů 80MHz 512KB (512K x 8) FLASH 64-VQFN (9x9)
Modely EDA/CAD
PIC32MX795F512H-80I/MR Modely
Velikost paměti RAM
128K x 8
Balení
Trubice
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2,3V ~ 3,6V
Ověřeno
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
80MHz