SST25VF040B-50-4I-SAF
Číslo produktu DigiKey
SST25VF040B-50-4I-SAF-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SST25VF040B-50-4I-SAF
Popis
IC FLASH 4MBIT SPI 50MHZ 8SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
FLASH Paměťový IO 4Mbit SPI 50 MHz 8-SOIC
Modely EDA/CAD
SST25VF040B-50-4I-SAF Modely
Organizace paměti
512K x 8
Taktovací frekvence
50 MHz
Balení
Trubice
Napájecí napětí
2,7V ~ 3,6V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Ověřeno
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)