SST25VF040B-50-4I-SAF-T
Číslo produktu DigiKey
SST25VF040B-50-4I-SAF-TTR-ND - Páska a cívka (TR)
SST25VF040B-50-4I-SAF-TCT-ND - Řezaná páska (CT)
SST25VF040B-50-4I-SAF-TDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SST25VF040B-50-4I-SAF-T
Popis
IC FLASH 4MBIT SPI 50MHZ 8SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
FLASH Paměťový IO 4Mbit SPI 50 MHz 8-SOIC
Modely EDA/CAD
SST25VF040B-50-4I-SAF-T Modely
Organizace paměti
512K x 8
Taktovací frekvence
50 MHz
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Napájecí napětí
2,7V ~ 3,6V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Ověřeno
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)