PIC32MM0128GPM064-I/MR
Číslo produktu DigiKey
PIC32MM0128GPM064-I/MR-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC32MM0128GPM064-I/MR
Popis
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64QFN
Standardní dodací lhůta výrobce
30 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
MIPS32® microAptiv™ PIC® 32MM IO mikrokontroléru 32 bitů 25MHz 128KB (128K x 8) FLASH 64-QFN (9x9)
Velikost paměti RAM
16K x 8
Balení
Trubice
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2V ~ 3,6V
Datové převodníky
A/D 20x10/12b
Jádrový procesor
MIPS32® microAptiv™
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Velikost jádra
32 bitů
Způsob montáže
Montáž na povrch
Rychlost
25MHz