PIC18F16Q41T-I/REB
Číslo produktu DigiKey
150-PIC18F16Q41T-I/REBTR-ND - Páska a cívka (TR)
150-PIC18F16Q41T-I/REBCT-ND - Řezaná páska (CT)
150-PIC18F16Q41T-I/REBDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC18F16Q41T-I/REB
Popis
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 20VQFN
Standardní dodací lhůta výrobce
7 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® 18F IO mikrokontroléru 8 bitů 64MHz 64KB (64K x 8) FLASH 20-VQFN (3x3)
Velikost paměti EEPROM
512 x 8
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Velikost paměti RAM
4k x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 5,5V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Datové převodníky
A/D 17x12b; D/A 2x8b
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
64MHz