FBMH3225HM601NT
Číslo produktu DigiKey
587-1755-2-ND - Páska a cívka (TR)
587-1755-1-ND - Řezaná páska (CT)
587-1755-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FBMH3225HM601NT
Popis
FERRITE BEAD 600 OHM 1210 4LN
Standardní dodací lhůta výrobce
9 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
600 Ohms @ 100 MHz 1 Komunikace po napájecím vedení Feritový korálek 1210 (3225 metrický) 3A 42mOhm
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
FBMH3225HM601NT Modely
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
3A
Výrobce
Taiyo Yuden
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
42mOhm
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
1210 (3225 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ filtru
Komunikace po napájecím vedení
Výška (max)
0,110" (2,80mm)
Počet vedení
1
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,098" Š (3,20mm x 2,50mm)
Impedance při kmitočtu
600 Ohms @ 100 MHz