PIC18F16Q40T-E/REB
Číslo produktu DigiKey
150-PIC18F16Q40T-E/REBTR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC18F16Q40T-E/REB
Popis
64KB FLASH, 4KB RAM, 512 EEPROM,
Standardní dodací lhůta výrobce
7 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® 18F IO mikrokontroléru 8 bitů 64MHz 64KB (64K x 8) FLASH 20-VQFN (3x3)
Velikost paměti EEPROM
512 x 8
Balení
Páska a cívka (TR)
Velikost paměti RAM
4k x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 5,5V
Datové převodníky
A/D 17x12b SAR;D/A 2x8b
Rychlost
64MHz
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)