PIC18F16Q40-E/REB
Číslo produktu DigiKey
150-PIC18F16Q40-E/REB-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC18F16Q40-E/REB
Popis
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 20VQFN
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® 18F IO mikrokontroléru 8 bitů 64MHz 64KB (64K x 8) FLASH 20-VQFN (3x3)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PIC18F16Q40-E/REB Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Velikost paměti EEPROM
512 x 8
Balení
Nosič
Velikost paměti RAM
4k x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 5,5V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Datové převodníky
A/D 17x12b; D/A 2x8b
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Rychlost
64MHz