PIC18F1320-I/P
Číslo produktu DigiKey
PIC18F1320-I/P-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC18F1320-I/P
Popis
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 18DIP
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® 18F IO mikrokontroléru 8 bitů 40MHz 8KB (4K x 16) FLASH 18-PDIP
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PIC18F1320-I/P Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Velikost programové paměti
Mfr
Typ programové paměti
FLASH
Řada
Velikost paměti EEPROM
256 x 8
Balení
Trubice
Velikost paměti RAM
256 x 8
Stav součásti
Aktivní
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
4,2V ~ 5,5V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Ověřeno
Datové převodníky
A/D 7x10b
Jádrový procesor
PIC
Typ oscilátoru
Vnitřní
Velikost jádra
8 bitů
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
40MHz
Způsob montáže
Průchozí otvor
Konektivita
UART/USART
Dodávaná velikost pouzdra
18-PDIP
Periferie
Detekce/reset poklesu napájecího napětí, LVD, POR, PWM, WDT
Pouzdro
18-DIP (0,300", 7,62mm)