BMH1001T21A1A
Číslo produktu DigiKey
4008-BMH1001T21A1A-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BMH1001T21A1A
Popis
MOTOR 100MM IP65 NOKEY ENC SINGL
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Motor AC Servomotor 6000ot/min 900W 240VAC
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
BMH1001T21A1A Modely
Kategorie
OT/MIN
6000ot/min
Výrobce
Schneider Electric
Jmenovitý točivý moment (oz-in / mNm)
467,3 / 3300
Řada
Jmenovitý výkon
900W
Balení
Krabice
Velikost / rozměry
Čtyřhran - 3,937" x 3,937" (100,00mm x 100,00mm)
Stav součásti
Aktivní
Průměr - hřídel
0,750" (19,05mm)
Typ
Motor AC
Délka - hřídel a ložisko
1,570" (39,88mm)
Funkce
Servomotor
Rozteč montážních otvorů
3,740" (95,00mm)
Jmenovité napětí
240VAC