PIC16F54-I/P
Číslo produktu DigiKey
PIC16F54-I/P-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC16F54-I/P
Popis
IC MCU 8BIT 768B FLASH 18DIP
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® 16F IO mikrokontroléru 8 bitů 20MHz 768B (512 x 12) FLASH 18-PDIP
Modely EDA/CAD
PIC16F54-I/P Modely
Velikost paměti RAM
25 x 8
Balení
Trubice
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2V ~ 5,5V
Typ oscilátoru
Vnější
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Ověřeno
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Jádrový procesor
PIC
Způsob montáže
Průchozí otvor
Velikost jádra
8 bitů
Dodávaná velikost pouzdra
18-PDIP
Rychlost
20MHz
Pouzdro
18-DIP (0,300", 7,62mm)