PIC12F519-I/P
Číslo produktu DigiKey
PIC12F519-I/P-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC12F519-I/P
Popis
IC MCU 8BIT 1.5KB FLASH 8DIP
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® 12F IO mikrokontroléru 8 bitů 8MHz 1,5KB (1K x 12) FLASH 8-PDIP
Modely EDA/CAD
PIC12F519-I/P Modely
Velikost paměti RAM
41 x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2V ~ 5,5V
Ověřeno
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Způsob montáže
Průchozí otvor
Dodávaná velikost pouzdra
8-PDIP
Rychlost
8MHz
Pouzdro
8-DIP (0,300", 7,62mm)