PIC16F1947-I/PT
Číslo produktu DigiKey
PIC16F1947-I/PT-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC16F1947-I/PT
Popis
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 64TQFP
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® XLP™ 16F IO mikrokontroléru 8 bitů 32MHz 28KB (16K x 14) FLASH 64-TQFP (10x10)
Modely EDA/CAD
PIC16F1947-I/PT Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Velikost paměti EEPROM
256 x 8
Balení
Nosič
Velikost paměti RAM
1K x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 5,5V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Ověřeno
Datové převodníky
A/D 17x10b
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
32MHz