SU10VFC-R04250
Číslo produktu DigiKey
399-10621-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SU10VFC-R04250
Popis
CMC 25MH 400MA 2LN TH
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
25 mH @ 1 kHz 2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Průchozí otvor 400mA DCR 2,8Ohm
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SU10VFC-R04250 Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
2,8Ohm
Výrobce
KEMET
Střídavé jmenovité napětí
250V
Řada
Provozní teplota
-25°C ~ 120°C
Balení
Hromadné balení
Způsob montáže
Průchozí otvor
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,709" D x 0,610" Š (18,00mm x 15,50mm)
Typ filtru
Komunikace po napájecím vedení
Výška (max)
0,591" (15,00mm)
Počet vedení
2
Pouzdro
Vertikální, 4 PC vývod
Indukčnost při kmitočtu
25 mH @ 1 kHz
Základní číslo produktu
Jmenovitý proud (max)
400mA