MIC5366-1.2YMT-TZ | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | MIC5366-1.2YMT-TZ |
Popis | IC REG LINEAR 1.2V 150MA 4-TMLF |
Standardní dodací lhůta výrobce | 7 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 150mA 4-TMLF® (1x1) |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | MIC5366-1.2YMT-TZ Modely |
Kategorie | Proud - výstup |
Mfr | Klidový proud (Iq) 39 µA |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | PSRR 80dB ~ 65dB (1kHz ~ 10kHz) |
Stav součásti Aktivní | Řídicí funkce Povolit |
Výstupní konfigurace | Ochranné funkce Nadproud, Přehřátí |
Typ výstupu | Provozní teplota -40°C ~ 125°C |
Napětí - vstup (max) 5,5V | Pouzdro 4-UDFN podložka pro odvod tepla, 4-TMLF® |
Napětí - výstup (min/fixní) 1,2V | Dodávaná velikost pouzdra 4-TMLF® (1x1) |
Pokles napětí (max) 0,38V při 150mA | Základní číslo produktu |